EUROJACKPOT VÝSLEDKY

Losování loterie Eurojackpot probíhá každé úterý a pátek. Výsledky bývají aktualizovány obvykle ve 20:30.

🔍

Pravidla a princip hry

Eurojackpot vsadíte v místech označených logem Sazky, nebo online na internetu zde. Na Sázence je umístěno 6 sloupců, které se skládají ze dvou polí. V prvním poli tipujete pět čísel z padesáti a v druhém poli dvě čísla z deseti. Můžete vsadit libovolný počet sloupců. Na Sázence lze jednotlivé sloupce také tipovat náhodným tipem proškrtnutím příslušné kolonky označené písmenem N. Cena za jeden vsazený sloupec je 60 Kč. Svoje čísla si můžete předplatit až na 6 slosování dopředu. Čísla na sázence se zaškrtnutím sčítají, pro 6 týdnů zvolte zároveň 1, 2, 3. Vstup do hry Extra 6 stojí 40 Kč. Celkem za Plný tiket zaplatíte 400 Kč. Uzávěrka je v 19 hodin v den losování.

Nejvyšší možná výhra – Jackpot

Vyhrát jackpot můžete uhodnutím pěti čísel prvního osudí a zároveň dvou čísel druhého osudí. Vstup do hry o jackpot není ničím podmíněn, hrajete tedy už při sázce na jeden sloupec za 60 Kč. Nejnižší jackpot začíná na 10 milionech Eur. Pokud jej nikdo nevyhraje, tak se pro další slosování navyšuje a to až do částky 90 milionů Eur. V případě více výherců se výherní částka dělí mezi ně.

Prémie Eurojackpot

Vstup do hry o prémie je podmíněn vsazením plného tiketu, nebo sázkou Systém 5/50 + 4/10 a výše spolu s hrou Extra 6.

Systémová hra

Kombinační sázka na více čísel, kde se sázky násobí počtem možných kombinací. Můžete vybírat z 5 až 10 čísel pro první osudí a 2 až 10 čísel pro druhé osudí. Cena sázky se násobí počtem možných kombinací.

Kde v Evropě vsadíte Eurojackpot

Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Holandsko, Chorvatsko, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Norsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko.

Herní plán

Souhrná pravidla loterie Eurojackpot najdete v herním plánu na straně 16-18. (herní plán)